Apie mus

Esame profesionalų komanda, pasiruošę teikti žemės apdirbimo, įrangos nuomos paslaugas, kurios taupytų Jūsų laiką, pinigus bei sveikatą. Vilniuje ir Vilniaus rajone teikiame paslaugas:

  • pervežame krovinius – gabaritinius ar birius, smulkius ar stambius nėra labai svarbu, mūsų sunkvežimiai aprūpinti pakrovimo įranga
  • teikiame ekskavatoriaus paslaugas – turime naują, patikimą Cat® F serijos traktorių, su kuriuo lengvai atliekame įvairiausius žemės kasimo ar lyginimo darbus. Plačiau apie račioko paslaugą.
  • nuomojame ir pristatome statybų ir žemės apdirbimo įrangą – fiskarą, vibro-plokštes, vibrokojas; bobcat, mini-ekskavatorių (su operatoriumi). Skaitykite įrangos nuoma puslapyje

Kodėl verta rinktis mus?

Mūsų įmonėje dirba profesionalūs, mandagūs darbuotojai, kurie turi visas šiems darbams atlikti reikalingas žinias bei įgūdžius, todėl būsite patenkinti atliktų darbų kokybe.   Kruopštumas, dėmesingumas, darbštumas, punktualumas, sąžiningumas – tai dar keletas savybių, kurias turi mūsų darbuotojai.

Suprantama, kad šiuolaikiniame pasaulyje skuba visi, todėl pasistengsime, kad darbas būtų atliktas per trumpiausią įmanomą  laiko tarpą. Užtikriname darbų saugos reikalavimus bei aukštą aptarnavimo kultūrą.

Į kiekvieną užsakymą žiūrime ne į kaip darbą, kurį tiesiog turime atlikti, bet  kaip į galimybę padėti savo klientams įgyvendinti vieną svarbiausių iššūkių savo gyvenime bei taupyti savo laiką ir jėgas. Žemės darbai yra didelis ir nekasdienis procesas, todėl neretai nepavyksta išvengti įvairių netikėtumų, tačiau greitai randame pačius geriausius sprendimus.


MB Vygutis paslaugos, tai –

  1. Aukščiausia teikiamų paslaugų kokybė!
  2. Laiku atliekami darbai!
  3. Dėmesys kiekvienam klientui!